Otwieranie zamków 24H

Otwieranie zamków w Gdańsku przez nas jest lekarstwem na zepsuty zamek, zgubione klucze, zablokowane drzwi. Jako Pogotowie Zamkowe z każdą awarią sobie poradzimy. Nasi ślusarze są do Państwa dyspozycji.

Ślusarz pomoże otworzyć zamek

Otwieranie zamków w drzwiach w Gdańsku

Otwieranie zamków to usługa często wykonywana przez Pogotowie Zamkowe. Nasi ślusarze najczęściej spotykają awarie zamków w domach, mieszkaniach biurach i sklepach. Najczęściej są to usługi:

  1. Awaryjne otwieranie zamków przy zagubieniu lub braku klucza. Jeżeli są to zamki współczesne, wyposażone w antywłamaniową wkładkę patentową to otwiera się także zamki niszcząc wkładkę patentową, ewentualnie rozetę zabezpieczającą. Potem montuje się nowe wkładki i po problemie.
  1. Bezinwazyjne otwieranie zamków. Jest to częsta usługa przy zatrzaśniętych drzwiach mieszkań, które nie mają klamki od zewnątrz, a jedynie pochwyt bądź gałkę. Wtedy staramy się otworzyć języki klamki bezinwazyjnie. Na ogół z sukcesem, bez jakichkolwiek zniszczeń zamka.
  2. Awaryjne otwieranie zamków jeżeli zepsuł się zamek wpuszczany. Jest to częsta przypadłość w drzwiach antywłamaniowych. Wymaga to większej wiedzy i doświadczenia. Trzeba znać budowę konkretnego mechanizmu zamka danego producenta drzwi. Problem jest w tym aby nie uszkodzić drzwi, bądź niestety uszkodzić tak aby nadawały się do naprawy i wyglądały po usłudze jak nowe.

Otworzymy każdy zamek – jest to tylko kwestia czasu. Naprawa i wymiana zamka jest dla nas codziennością. Awaryjne otwieranie mieszkań nie sprawia nam trudności.

otwieranie zamków w drzwiach, ślusarz Gdańsk

Jak otworzyć zamknięty zamek?

Otwieranie zamków w drzwiach

Otwieranie zamków to usługa która wymaga wizyty ślusarza w przypadku zgubionych kluczy oraz zepsutego zamka.

Jeżeli nie mamy klucza to prosty i tani zamek można wytrychować. W przypadku zamków antywłamaniowych skala trudności rośnie. Większość zamków posiada zabezpieczenia na wypadek manipulacji. Dla przykładu wkładki patentowej będzie to ciasny otwór prowadzenia klucza. W samym bębenku wkładki z kolei znajdą się kołki grzybkowe utrudniające otwarcie zamka.

Dużo większą trudność sprawia zepsuty zamek w drzwiach. Nasi ślusarze po wyglądzie drzwi muszą ustalić jaki zamek jest w drzwiach. Po oględzinach wiemy mniej więcej jaka mogła nastąpić awaria zamka i jak go naprawić. Bowiem każdy zamek oraz każde drzwi mają swoje specyficzne usterki. Zatem niektóre usługi ślusarskie są podobne, ale niektóre awarie zamków dość nietypowe.

W ramach naszego Pogotowia Zamkowego otwieramy zamki nawierzchniowe oraz zamki wpuszczane. Posiadamy większość typowych zamków na samochodach ewentualnie w magazynie. Podczas usługi ślusarskiej staramy się od razu naprawić zamek do drzwi. Jeśli jest taka potrzeba możemy wymienić zamek na nowy. Wymiana zamka jest kolejną usługą jaką świadczymy.

 

Awaryjne otwieranie zamków

Otwieranie zamków włoskich

Posiadamy wiedzę i doświadczenie otwierania zamków włoskich Dierre, Mottura, CR, SAB, ISEO. Do drzwi Dierre posiadamy zamki i wkładki. Możemy również przerobić drzwi na zamek innego producenta.

otwieranie zamków gerda

Pogotowie Zamkowe otwiera zamki

Nasi ślusarze w ramach Pogotowia Zamkowego świadczą usługi w najbliższym możliwym terminie w trybie awaryjnym. Świadczymy również usługi ślusarskie w ramach umówionego terminu.

gerda

Usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu

Pomagamy otwierać zamki w sytuacjach awaryjnych siedem dni w tygodniu. Dodatkowo montujemy w trakcie naprawy nowe zamki.

Jak otworzyć zamknięte drzwi?


O ile posiadamy klucze i zamek nie chce się przekręcić nie starajmy się na siłę nic zrobić. Złamanie klucza w zamku wcale nie ułatwi usunięcia usterki i otwarcia drzwi.Każdy zamek zachowuje się inaczej i konkretne produkty mają swoje typowe specyficzne awarie.


Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi?


Najtańszym sposobem będzie zorganizowanie kluczy zapasowych. O ile nie posiadamy do nich dostępu lub jest awaria zamka zalecamy skorzystanie ze specjalisty. Chcąc rozwiercać drzwi samodzielnie z reguły utrudniamy pracę wezwanemu fachowcowi. Tym samym narażamy się na większe koszty usługi i poniszczone zbędnie podzespoły drzwi


Ile kosztuje otwieranie zamków?


Usługa wyceniana jest na podstawie awarii, czasochłonności, potrzebnych narzędzi oraz pory dnia o jakiej jest wykonywana. Prostsza usługa będzie zatem tańsza aniżeli rozwiercanie drzwi antywłamaniowych z ułamanym elementem zamka w środku.

Awaryjne otwieranie zamków to nie tylko dobre narzędzia. To wiedza, praktyka i ciągłe doskonalenie.

Okresowo uczestniczymy w szkoleniach dla profesjonalistów. Bierzemy udział w targach zabezpieczeń. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności. Dzięki nawiązywaniu kontaktów osób z branży mamy wsparcie w nietypowych usługach otwierania zamków.

Nasze usługi:

Otwieranie zamków

Otwieranie zamków to pasja. Każda awaria jest inna. Awaryjnie otwieramy drzwi, wymieniamy zamki, usuwamy przyczynę awarii.

Wymiana zamków

Jako, że posiadamy duży asortyment zamków bez problemu wymieniamy zamki w drzwiach nawet w większych ilościach.

Otwieranie aut

Pomagamy w sytuacji zatrzaśniętych kluczyków w samochodzie. Otwieramy zamki samochodowe bez wiercenia i uszkodzeń.

Montaż zamków

Zajmujemy się profesjonalnym montażem zamków. Staramy się dobrać odpowiedni zamek do konkretnych drzwi i oczekiwań klienta.

Zamki na kod

Oferujemy zamki na kod do apartamentów oraz biur. Montujemy zabezpieczenia zgodnie z oczekiwaniami rynku.

Serwis drzwi

Oferujemy serwis drzwi w zakresie regulacji oraz montażu klamek, wizjerów, zamków.

Usługi wymiany zamków świadczymy na terenie Gdańska i okolic.

wymiana zamków Gdańsk

Wymieniamy zamki na obszarze:

Gdańsk: Aniołki, Biskupia Górka, Brzeźno, Chełm, Długie Ogrody, Dolne Miasto, Górki Zachodnie, Jasień, Jelitkowo, Karczemki, Kiełpinek, Kiełpino Górne, Kokoszki, Kowale, Letnica, Łostowice, Maćkowy, Matemblewo, Młyńska, Morena, Niedźwiednik, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna, Orunia Dolna, Osowa, Port Północny, Przeróbka, Przymorze, Rębiechowo – Matarnia, Rębowo, Rudniki, Siedlce, Sobieszewo, Stare Przedmieście, Stogi, Strzyża, Suchanino, Szadółki, Śródmieście, Św. Wojciech, Ujeścisko, VII Dwór, Wrzeszcz, Wzgórze Mickiewicza, Zakoniczyn, Zaspa, Żabianka.

Świadczymy również usługi pogotowia ślusarskiego w miejscowościach: Sopot, Pruszcz Gdański, Przejazdowo, Kowale, Bąkowo, Lublewo Gdańskie, Kolbudy, Borkowo Gdańskie, Rotmanka, Straszyn, Łęgowo, Różyny, Wocławy i w innych w powiecie Gdańskim.

(c) 2023 tani-slusarz-gdansk-24h.pl​

Pogotowie Zamkowe 24h Aleksander Pietraszewski

Łagiewniki 48/1
80-855 Gdańsk