Montaż zamków

Świadczymy profesjonalny montaż zamków w drzwiach, szafkach meblowych, zamków elektronicznych oraz w drzwiach stalowych. Obsługujemy Gdańsk, Sopot, Gdynię. Usługi  ślusarskie wykonujemy od ręki.

montaż zamków w drzwiach

Jak zamontować zamek?

Montaż zamków w drzwiach

Montaż zamków w drzwiach to usługa którą możesz u nas zamówić 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 732-997-844.

Niezależnie od potrzeby zamontowania zamka należy zadać sobie pytanie: „Czemu ma to służyć?” Zamki dzielą się ogólnie mówiąc na zwykłe oraz o zwiększonej odporności na włamanie. By dobrać odpowiedni musimy ocenić który warto zastosować i czy montując atestowany osiągniemy cel. To specjalista ustali czy wydane dodatkowo środki uchronią zamykane mienie.

Przede wszystkim należy dążyć do zlicowania zamka z drzwiami tak by nie można go było łatwo wyłamać bądź rozwiercić. Stosując zamek z dodatkowo zamontowaną wkładką antywłamaniową warto zadbać o dodatkową ochronę wkładki w postaci okucia antywłamaniowego czy też rozety defender. 

A jeśli nie czujesz się na siłach i nie masz odpowiednich narzędzi to nasi ślusarze z przyjemnością pomogą dobrać i zamontować odpowiedni zamek. Większość zamków nawet tych niedostępnych w marketach budowlanych posiadamy na samochodach.

Jak dobrać zamek?

Montaż zamka w drzwiach

Na rynku jest wielu producentów drzwi takich jak: Gerda, Witex, Dierre, Porta, Wikęd, KMT, PTZ, Gardesa, Hormann, Wiśniewski, Cal. Specyfika ich budowy determinuje dobór odpowiedniego zamka. Nie w każde drzwi można zamontować każdy zamek. Można montować zamki w konstrukcji do tego odpowiednio przystosowanej. Trzeba uważać na pręty, rygle czy inne mechanizmy napędu zamykania.

Nasi ślusarze posiadają odpowiednią wiedzę by dobrać najlepszy zamek do odpowiedniej konstrukcji. Zamontowaliśmy nie jeden zamek, zatem masz pewność, iż równo i solidnie go zamocujemy. Zajmujemy się również wymianą zamków. Zaufaj fachowcom.

Montaż zamka w drzwiach to usługa którą możesz u nas zamówić 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 732-997-844.

Jak dobrać i zamontować zamek?

Montaż zamków do drzwi

Jeśli bierzemy pod uwagę montaż nowego zamka musimy się wyposażyć w produkt dobrej jakości, tak by służył nam długie lata w sposób niezawodny.

Na rynku jest sporo produktów o wysokich parametrach, aczkolwiek zwykle są one droższe. Wkładki do zamków potrafią być aluminiowe, a także z niskiej jakości stopów metali. Niektóre zamki i wkładki posiadają nawet plastikowe elementy. Zamek o niskiej jakości nie będzie działać długo i może być problem z zastąpieniem go porządnym, gdyż drzwi będą już nawiercone pod taki zamek. Dlatego też warto ufać specjaliście, który będzie dobrze wiedział jaki zamek jest trwały.

Większość producentów takich jak GERDA, LOB, ROMUS posiada szeroki wachlarz różnych zamków o różnych parametrach i wykonaniu. Nasze Pogotowie Zamkowe montuje produkty sprawdzone i pewne by nie jeździć na reklamacje.

Usługa montażu i wymiany zamków rozpoczyna się od oględzin i pomiarów, następnie po ustaleniu oczekiwań klienta przedstawiamy propozycję i montujemy z należytą dokładnością zamek. Tylko poprawny montaż zamka jest gwarancją jego niezawodnej pracy.

Montaż zamków do drzwi to usługa którą możesz u nas zamówić 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 732-997-844.

Nasze usługi:

Otwieranie zamków

Otwieranie zamków to pasja. Każda awaria jest inna. Awaryjnie otwieramy drzwi, wymieniamy zamki, usuwamy przyczynę awarii.

Wymiana zamków

Jako, że posiadamy duży asortyment zamków bez problemu wymieniamy zamki w drzwiach nawet w większych ilościach.

Otwieranie aut

Pomagamy w sytuacji zatrzaśniętych kluczyków w samochodzie. Otwieramy zamki samochodowe bez wiercenia i uszkodzeń.

Montaż zamków

Zajmujemy się profesjonalnym montażem zamków. Staramy się dobrać odpowiedni zamek do konkretnych drzwi i oczekiwań klienta.

Zamki na kod

Oferujemy zamki na kod do apartamentów oraz biur. Montujemy zabezpieczenia zgodnie z oczekiwaniami rynku.

Serwis drzwi

Oferujemy serwis drzwi w zakresie regulacji oraz montażu klamek, wizjerów, zamków.

Usługi montażu zamków świadczymy na terenie Gdańska i okolic.

wymiana zamków Gdańsk

Zakładamy zamki na obszarze:

Gdańsk: Aniołki, Biskupia Górka, Brzeźno, Chełm, Długie Ogrody, Dolne Miasto, Górki Zachodnie, Jasień, Jelitkowo, Karczemki, Kiełpinek, Kiełpino Górne, Kokoszki, Kowale, Letnica, Łostowice, Maćkowy, Matemblewo, Młyńska, Morena, Niedźwiednik, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Orunia Górna, Orunia Dolna, Osowa, Port Północny, Przeróbka, Przymorze, Rębiechowo – Matarnia, Rębowo, Rudniki, Siedlce, Sobieszewo, Stare Przedmieście, Stogi, Strzyża, Suchanino, Szadółki, Śródmieście, Św. Wojciech, Ujeścisko, VII Dwór, Wrzeszcz, Wzgórze Mickiewicza, Zakoniczyn, Zaspa, Żabianka.

Świadczymy również usługi montażu zamków w miejscowościach: Sopot, Pruszcz Gdański, Przejazdowo, Kowale, Bąkowo, Lublewo Gdańskie, Kolbudy, Borkowo Gdańskie, Rotmanka, Straszyn, Łęgowo, Różyny, Wocławy i w innych w powiecie Gdańskim.

(c) 2023 tani-slusarz-gdansk-24h.pl​

Pogotowie Zamkowe 24h Aleksander Pietraszewski

Łagiewniki 48/1
80-855 Gdańsk