Opadająca klamka w drzwiach Dierre.

Dierre serwis uważa:”Jeżeli problem pojawił się niedawno, wystarczy wymienić ułamaną sprężynę w zamku. Niezbędne będzie rozebranie drzwi. Jeżeli zaczyna już się blokować zamek to czas najwyższy go wymienić, sama wymiana sprężyny nie pomoże.”

Dierre serwis w Gdańsku

dierre serwis, regulacja drzwi dierre

Dierre serwis, z życia wzięte...Dlaczego warto serwisować drzwi Dierre?

Zapewne nie raz słyszałeś o awarii zamka u sąsiadów lub znajomych, którzy skorzystali z pogotowia zamkowego. Współczesne zamki są skomplikowane zatem mają większą możliwość awarii. W przypadku Dierre bardzo ważna jest okresowa regulacja drzwi, konserwacja a także wymiana zużytej wkładki czy wytartych kluczy. To właśnie dzięki oporom przy pracy zamka oraz zużytym kluczom najczęściej dochodzi do sytuacji, gdzie drzwi nie da się otworzyć. Nie da się tego nie zauważyć. Drzwi Dierre w stosunku do innych producentów mają najbardziej zaawansowaną regulację .
Wychodząc na przeciw naszym klientom podczas jakiejkolwiek usługi dokonujemy przeglądu drzwi. Świadczymy usługi w zakresie awaryjnego otwarcia zamka, regulacji i konserwacji, wymiany zużytych podzespołów. Na życzenie uruchomimy zamek dodatkowy drzwi Dierre. Serwisujemy drzwi Dierre w północnej cześci województwa pomorskiego, na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic Trójmiasta.
Reasumując wykonujemy usługi:
-regulacja drzwi Dierre,
-wymiana wkładki Dierre,
-wymiana zamka Dierre,
-montaż zamka dodatkowego,
-naprawa zamków Dierre(sprężyna klamki)
-montaż innego zamka głównego,
-awaryjne otwieranie drzwi Dierre.

Serwis Dierre Gdańsk- Gwarantujemy skuteczność naprawy drzwi!

Ciesz się sprawnymi drzwiami Dierre niezależnie od pory dnia. Eliminując opory , zużyte elementy zamka bądź wkładki mia masz gwarancję poprawnej pracy zamka. Na pewno nikomu nie sprawia przyjemność stania na klatce schodowej i oczekiwanie na ślusarza. Poprawna eksploatacja i przeglądy drzwi jak w przypadku samochodu skutkują ich niezawodną pracą. Zablokowany klucz w zamku to już następstwo zaniedbań.

Narzekasz na hałas?

Zapewne wystarczy odpowiednio ustawić i wyregulować drzwi Dierre bądź wymienić zużytą uszczelkę w progu.

Wymiana zamka Dierre

sewis dierre

Alternatywa dla zamka Dierre

Posiadamy zamki do włoskich drzwi Dierre. W razie awarii możemy wymienić zamek Dierre wedle życzenia na zamek oryginalny bądź przerobić drzwi na zamek Cipierre. Montaż zamka wykonujemy jednego dnia na miejscu u klienta.

zamiennik dierre

Dodatkowy zamek Dierre

W razie potrzeby możemy uruchomić w drzwiach  zamek dodatkowy Dierre  na wkładkę patentową z pokrętłem. Możemy również zamontować dodatkową rozetę defender chroniącą wkładkę przed wierceniem i wyłamaniem.

zamek dierre

Bezpieczeństwo zamka Dierre

W sprzedaży posiadamy tylko zamki z blokadą LOCK-Trap, czyli blokadą uniemożliwiającą wytrychowanie. System zamków z blokadą został w Polsce wprowadzony po 2012 roku. Nasi ślusarze wymienili już wiele zamków.

Nasze usługi:

Otwieranie zamków

Otwieranie zamków to pasja. Każda awaria jest inna. Awaryjnie otwieramy drzwi, wymieniamy zamki, usuwamy przyczynę awarii.

Wymiana zamków

Jako, że posiadamy duży asortyment zamków. Bez problemu wymieniamy zamki w drzwiach nawet w większych ilościach.

Otwieranie aut

Pomagamy w sytuacji zatrzaśniętych kluczyków w samochodzie. Otwieramy zamki samochodowe bez wiercenia i uszkodzeń.

Montaż zamków

Zajmujemy się profesjonalnym montażem zamków. Staramy się dobrać odpowiedni zamek do konkretnych drzwi i oczekiwań klienta.

Zamki na kod

Oferujemy zamki na kod do apartamentów oraz biur. Montujemy takie zabezpieczenia zgodnie z oczekiwaniami rynku

Serwis drzwi

Oferujemy serwis drzwi w zakresie regulacji oraz montażu klamek, wizjerów, zamków.

Cześć!

Skontaktuj się z nami

Najszybszą formą kontaktu jest rozmowa telefoniczna. Jeśli Ci się nie spieszy, napisz do nas.

Adres

Łagiewniki 48/1; 80-855 Gdańsk

Telefon

+48 732997844

Email

info@tani-slusarz-gdansk-24h.pl